• Новак
  • -49 %
Нова топла продажба модни акрилик види кварц ѕидни часовници модерниот цртан филм дома декорација За Дневна Соба horloge дигитален часовник

Нова топла продажба модни акрилик види кварц ѕидни часовници модерниот цртан филм дома декорација За Дневна

DEN 722.00
DEN 1416.00

Достапност
Достапно за нарачка


* батерија : АА батерии (Не се вклучени)
* материјал : Акрилик
* дебелина : 2mm
* Боја : црна
* Инсталиран Големина : 30cmx30cm
* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

Спецификацијата

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Ширина:
30cm
Број На Модел На:
Y-69
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
300mm
Шема:
Цртан филм
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Бренд Име:
joid'art
Комбинација:
Мулти-парче сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
боја:
црна боја
Цел>=$1000:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Пакување:
Безбедност Кутија
Големина:
30cmx30cm
Материјал:
Акрилик
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба

Со стоката дадена додека купуваат