• Новак
  • -38 %
2017 врвни мода кварц ѕидни часовници акрилик види европа уште живот дома декор За Дневна Соба налепници horloge дигитален часовник

2017 врвни мода кварц ѕидни часовници акрилик види европа уште живот дома декор За Дневна Соба налепници horloge

DEN 889.00
DEN 1433.76

Достапност
Достапно за нарачка


* батерија : АА батерии (Не се вклучени)
* материјал : Акрилик
* дебелина : 2mm
* Боја : црна
* Инсталиран Големина : 30cmx30cm
* Ве молиме открие заштитен слој на површината на производот

Спецификацијата

Тип:
Ѕидни Часовници
Ширина:
30cm
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Y-66
Шема:
Уште живот
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
300mm
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Бренд Име:
joid'art
Комбинација:
Мулти-парче сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
боја:
црна боја
Цел>=$1000:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
Пакување:
Безбедност Кутија
Големина:
30cmx30cm
Материјал:
Акрилик
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба

Со стоката дадена додека купуваат