• Новак
  • -25 %
Назад Хлапак за Мажи Назад Коса Пластични Долго Бричење се Справи со Хлапак за Тело за Нега на Коса Сечилото Смена Жилети

Назад Хлапак за Мажи Назад Коса Пластични Долго Бричење се Справи со Хлапак за Тело за Нега на Коса Сечилото

DEN 112.00
DEN 149.28

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Предмет Тип : Назад Хлапак
Сечилото Материјал : Нерѓосувачки челик
Пластични : PP
Рачка Материјал : пластика
Големина на : 37.5*7*4.5 CM/14.76*2.76*1.77 ИНЧ
Категорија : Прирачник назад shavers
Бруто Тежина : 65g
Пол : Мажи/Жени
Погоден за : Врати/Нога коса
Карактеристики :
- На хлапак има долга рачка обезбеди можете да стигнат до сите оние кои е тешко да се постигне места и ги отстранува назад косата лесно.
- Лесен дизајн кој е удобен за употреба и нема да вирус твоите рака или на рамената, додека да се избричат.
- Можете удобно да го промените сечилото од бричење се справи со нови по повеќе се користи.
- За најдобри резултати, пред бричење, да топол туш, на пареа, или впие вашиот назад за да ги омекне влакната.
Пакет Содржина : Пакет Содржина :
1* Рачка (Сино) + 1 * Сечење на главата или само 1 * Црна Сечење на Главата (изборен)
Почитувани купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ви благодариме.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Жилет
Употреба:
Телото
Број На Модел На:
PBE_01JI
Бренд Име:
BellyLady
Материјал:
Пластични
Големина:
37.5*7*4.5CM
Пол:
Машки
Тип На Објект:
Назад Хлапак
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пластични:
PP
Рачка Материјал:
Пластични
Погоден за:
Назад/Нога коса

Со стоката дадена додека купуваат