• Новак
Нови Дрва Чиста Јазовец Бричење Четка и Безбедност на Жилет set/колекции

Нови Дрва Чиста Јазовец Бричење Четка и Безбедност на Жилет set/колекции

DEN 3264.00

Достапност
Достапно за нарачка

Црна Чиста јазовец коса четка за бричење двојна предност за Безбедност на жилет поставена Четка : Јазол : Црна јазовец коса Рачка : Дрво и метал се Справи со висина : околу 5.0 cm Јазол кол : 22mm,55мм лофт Жилет : Дрво се справи со 5 жилет сечилото Материјал : Глава : Цинк Поврзете дел : Месинг хром позлатен Средниот дел : дрво Големина : 115cm должина Носител : Материјал : Хром и дрво, метал Големина : 15.5 cm heighth

Спецификацијата

Тип На Објект:
четка за бричење
Број На Модел На:
dss005
Материјал:
јазовец четка метал стојат
Бренд Име:
dscosmetic
Големина:
shaving brush set
Тип На Објект:
Четка За Бричење Сет
бричење четка косата:
црна јазовец коса
Четка Јазол:
22mm
бричење стојат:
четка за бричење и жилет
Жилет:
5 Сечилото

Со стоката дадена додека купуваат