• Новак
  • -15 %
5pcs/set Нерѓосувачки Челик Сечилото Жилет Бањи Расположливиот Бричење се Справи со Жилет за Човекот Лице Грижа за Бричење

5pcs/set Нерѓосувачки Челик Сечилото Жилет Бањи Расположливиот Бричење се Справи со Жилет за Човекот Лице Грижа

DEN 67.00
DEN 78.72

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Предмет тип : Жилет
Е Применливо : Мажите
Боја : Како што е прикажано
Големина на : 14.5 * 3 * 1.5 cm
Тежина : 15g
Материјал : Нерѓосувачки челик
Количина : 5pcs
Пакетот вклучува :
5 * Жилети
Карактеристики :
Високиот Квалитет На
Лесен за Употреба
Answer : ___________________________ Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Ве молиме кажете ни за првото кога имате било каков проблем, ние ќе ви даде најдобра услуга и да го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Спецификацијата

Бренд Име:
BellyLady
Пол:
Машки
Употреба:
Лице
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
14.5 * 3 * 1.5cm
Број На Модел На:
PBE_00XS
Тип На Објект:
Жилет

Со стоката дадена додека купуваат