• Новак
Kemei 3 Глави Перат Хлапак Тројно Сечилото Електрична Батерија Жилети за Бричење Мажите Лицето за Нега на 3D Лебдат Бесплатен Превозот

Kemei 3 Глави Перат Хлапак Тројно Сечилото Електрична Батерија Жилети за Бричење Мажите Лицето за Нега на 3D

DEN 903.84

Достапност
Достапно за нарачка


авто-острат технологијата за бричење ножеви се детектира автоматски тековната бричење статус за да го избегне да се отсече со ножеви го исклучите дизајн / бучава помал од производи рационализација моделирање / најдобри ергономски дизајн користи wireless, практично да работат Чува надвор од дофат на деца. ако тие се можни извори на опасност. На инсталацијата, проверете точен напон : вашиот напон мора да одговара на напон печатени на апаратот. Чувајте се исуши на хлапак. Се обезбеди и упатството за идна употреба. Производ : Совршен за Бричење Искуство Модел : KM-6078 Влезен напон : 220 V 50-60 Hz потрошувачка на Енергија : 3 V - 100m A оптоварување време : 8 H Боја : сина Материјал : ABS Димензии : 13 x 5.3 cm Безбедноста предупредување : проверете дали електричната мрежа напон укажува на апаратот. одговара на локалната мрежа напон пред затворање на апаратот. Само го користите уредот во комбинација со адаптер обезбедени. не го користете апаратот ако адаптер или на апаратот сам по себе е оштетен. Овој уред не е наменет за користење од страна на лица (вклучувајќи и деца) со намалени физички, сензорни или да сфатат способности, или недостаток од надзор или упатство за користење на уредот од страна на лице одговорно за нивната безбедност. Пакет Содржина : 1 x Хлапак 1 x Главата заштитна маска 1 x Чистење со четка 1 x Торбичка (случаен боја, не ја прифати наведени боја) 1 x Европските регулативи plug 1 x англиски јазик прирачник Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени. Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.авто-острат технологијата за бричење ножеви
автоматски детектира тековната бричење статус за да го избегне да се отсече со ножеви
Исклучете дизајн / бучава помал од производи
рационализација моделирање / најдобри ергономски дизајн
користи wireless, лесен за ракување
Чува надвор од дофат на деца. ако тие се можни извори на опасност.
На инсталацијата, проверете точен напон : вашиот напон мора да одговара на напон печатени на апаратот.
Чувајте се исуши на хлапак.
Се обезбеди и упатството за идна употреба.
Производ : Совршен За Бричење Искуство
Модел : KM-6078
Влезен напон : 220 V 50-60 Hz
Потрошувачка на енергија : 3 V - 100m A
оптоварување време : 8 H
Боја : сина
Материјал : ABS
Димензии : 13 x 5.3 cm
Предупредување : проверете дали електричната мрежа напон укажува на апаратот. одговара на локалната мрежа напон пред затворање на апаратот.
Само го користите уредот во комбинација со адаптер обезбедени.
не го користете апаратот ако адаптер или на апаратот сам по себе е оштетен.
Овој уред не е наменет за користење од страна на лица (вклучувајќи и деца) со намалени физички, сензорни или да сфатат способности, или недостаток од надзор или упатство за користење на уредот од страна на лице одговорно за нивната безбедност.
Пакет Содржина : 1 x Хлапак
1 x Главата заштитна маска
1 x четка за Чистење
1 x Торбичка (случаен боја, не ја прифати наведени боја)
1 x Европските регулативи приклучок
1 x англиски упатство
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Бренд Име:
Kemei
Пол:
Машки
Моќност Тип:
Батерија/Електрични И Работа
Тип На Објект:
Електрични Хлапак

Со стоката дадена додека купуваат