• Новак
  • -40 %
OurWarm 48inch Plaid Елка Здолниште Кавга Работ Божиќ Дрво Здолниште Божиќ Украси За Дома Нова Година Подароци

OurWarm 48inch Plaid Елка Здолниште Кавга Работ Божиќ Дрво Здолниште Божиќ Украси За Дома Нова Година Подароци

DEN 617.00
DEN 1028.16

Достапност
Достапно за нарачка

Спакуван Листа : 1 парче елка здолниште
Боја : burlap боја со црвена и црна plaid
Големина : 48in/122cm
Материјал : имитација лен помеша со памук plaid работ
Тежина : 275g
Примена : Природни burlap елка здолниште со plaid кавга се врзуваат обезбедува здолниште околу основата на елката и перфектни за рустикални/трендовски/ фолк/ земја/стара шик/farmhouse декорација.
Купувачот Читање 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн. 2,цената не вклучувајќи Обичај Должност,Оддалечена Област Надомест или други плаќаат Такси од курир.Треба плати 30 повеќе ако вашата адреса е Оддалечена Област. Плаќање
1,прифаќаме Виза/Master Card/Boleto/Web Money/QIWI Паричникот/Банкарски Трансфер.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. Ве молиме да се свесни дека секоја наплата ќе бидат издадени на истиот начин на кој купувачот ги плаќа нас. 2,Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат completeed. Пакет Shippment 1,Објекти ќе бидат проверени и пакуваат и пред ние да ги испратите ,за да се осигураме дека нашите клиенти добиле во добра состојба. 2,Обично ќе треба 24 часа за Aliexpress за ревизија на фондови по што ја платиле вашата нарачка,ние може да се изведуваат само вашата нарачка по финансиската ревизија завршена. 3,Ние само брод да се потврди цел.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4,Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 5,Ако не сте добиле вашиот парцела во проценува време на испорака,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите на shippment и replyn вас наскоро. Повратни информации, Ние ја гарантира висок стандард на услуги на клиентите и се стремиме за 100% задоволство ! Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Спецификацијата

Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1SDSQ-WFGZ-1
Бренд Име:
ourwarm
Тип:
Божиќ декорација
Type1:
Божиќ декорација за дома
Type2:
Елката Oranament
type3:
Нова Година
Тип 4:
Нова Година за Декорација на Домот
Тип 5:
Нова Година производи за дома
Тип 6:
Новогодишната
Тип 7:
божиќ дрво здолниште
Тип 8:
божиќ дрво декорации
Тип на 9:
Нова година дрво декорација

Со стоката дадена додека купуваат