• Новак
  • -18 %
Симпатична Мини Училиште Бел Јагода Форма 21mm 2pc Бакар Jingle Bells За Шарм Ѕвона Ѓердан Одговара на Фестивал/Партија/домашно Милениче Ѓердан

Симпатична Мини Училиште Бел Јагода Форма 21mm 2pc Бакар Jingle Bells За Шарм Ѕвона Ѓердан Одговара на Фестивал/Партија/домашно

DEN 48.00
DEN 58.56

Достапност
Достапно за нарачка


9572 Jingle bells
Материјал : Метал Бакар
Боја : КАКО на Сликата Шоу
Околу Големина : 21 mm
Употреба : се Вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски
Шарени Железо Лабава Монистра Мали Jingle Bells Божиќ Декорација Приврзоци DIY Занаети рачно изработени модни Додатоци
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Спецификацијата

Божиќ Бел Големина:
21mm
Материјал:
Железо
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Ywbeads
Број на Компјутери:
2 парчиња
Број На Модел На:
LB31
боја:
микс боја
Материјал:
Бакар
Тип На Објект:
Метал Jingle Bells
is_customized:
Yes
Употреба:
Божиќ Украси За Дома ,Jingle Bells
Парична Казна&Fashion:
Моден
Големина:
21mm
Божиќ Ставка Type:
Божиќ Бел.училишните ѕвона
Количина:
2

Со стоката дадена додека купуваат