• Новак
  • -45 %
15pcs/многу ирваси подарок торба Чорапи & Подарок Носители Дедо кеси Платно Дедо мраз Вреќа 50*70cm Божиќ Лен elk Drawstring торба

15pcs/многу ирваси подарок торба Чорапи & Подарок Носители Дедо кеси Платно Дедо мраз Вреќа 50*70cm Божиќ Лен

DEN 3936.00
DEN 7155.36

Достапност
Достапно за нарачка


Чорапи & Подарок Носители Дедо кеси 10pcs/многу Платно Дедо мраз Вреќа 50*70cm Божиќ Подарок Кеси Лен elk Дедо Мраз Drawstring торба
Материјал : 100% памук платно
Големина на : 50*70cm
Количина : 15pcs/ многу, arround 3.6 килограми.
Вчитување на мечката : 50kgs
Muti стил : ве молиме да ни оставите порака да ни каже стил и дел од секој.
Вид Забелешка :
1. Ве молиме забелешка или ни даде meassage кој стил ви се допаѓа , Инаку ние ќе брод што случајно. ви благодариме.
2. Нормално, ние испрати од Експрес, како САД, RU, FR, Шпанија, CA, Isreal...(испорака arround 5-10days), но некои земјата не се Експрес сервис, па ние мора да се тоа од Кина пост или други mothed.
Фото детали :
За Испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, од страна на Кина пост, Epacket,Финска пост, SPSR, ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex, Aliexpress превозот.....
Првото перење,
вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
Повратни информации
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Спецификацијата

Производ големина:
50x70cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF0015
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Yovepii
Тип На Производ:
Подарок Перница & Носители
Име:
Божиќ Подарок перница
Големина:
50*70cm
Материјал:
Лен / Платно
Тежина:
230g/pc
Количина:
15pcs/многу
Шема:
ирваси, Дедо Мраз, елен, ирваси
боја:
црвена, зелена, крем бела
Тип:
Подарок перница&носители
боја:
беж, црвена, зелена, златна

Со стоката дадена додека купуваат