• Новак
  • -45 %
2018 Жените широк нога панталони во пролет и есен висока половината одземени солидна домот лабава baggy нога панталони bottoms AA3351 F

2018 Жените широк нога панталони во пролет и есен висока половината одземени солидна домот лабава baggy нога

DEN 2323.00
DEN 4224.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина на Половината Колковите долги Панталони 26 64 87 99 27 67 90 99 28 70 93 99 29 74 97 99 30 76 100 100 31 80 103 100 32 82 107 100 33 86 110 100 34 89 113 100

Спецификацијата

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
AA3351
Ткаенина Тип:
Плетени
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Канцеларијата Дама
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава

Со стоката дадена додека купуваат