• Новак
  • -35 %
Жена есен плус големина Високо Еластична Половината солидна Целосна Должина 90% надолу женски панталони преголеми зимски дебели топло надолу панталони

Жена есен плус големина Високо Еластична Половината солидна Целосна Должина 90% надолу женски панталони преголеми

DEN 365.00
DEN 561.12

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата Цел Е Да Се Направи Клиентите Ги Задоволи. Сите мерни единици е во CM. ако сте задоволни со нас . ве молиме контактирајте со нас . Ние Работиме За 16 Часа , Се Хранат Со Нашата Сметка Како Дете , Па Ве Молиме Да Donot Се Направи Штета На Нашите Деца(Повратни Информации Случај. Ако Не Сте Добиле Вашата Пратка Во Рок Од 30 Дена Од Плаќањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Пад На Шопинг, Ако Се Откажат Од Превозот, Продавачот. Ние Ќе Љубов За Вас Исто Така .
Секој Оној Кој Ред Ве Молиме Прочитајте Го Првиот И Треба Да Владеењето На Нашата Продавница.
[xlmodel]-[custom]-[4511] ве молиме дај ми 5 ѕвезда
Бидејќи различни монитори предизвика намалување на стока боја, различни монитори, бојата ќе бидат различни, ние не може да го контролира,
за да се добие вид на боја бојата на ред ќе надвладее, не како наплата ваучер.Ве Молиме Да Забележите Големината Детали За Производот Детали Пред Цел
3.
Среќен Шопинг , Да Се Разбереме Едни Со Други.
ви благодариме . Ви Благодариме. Ако Сакате Целосна Наплата Мора Да Се Врати На Објект Во Нејзината Оригинална Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци.
Ве Молиме Проверете Ги Сите Стоки Во Предниот Дел На Курир, По Што Беше Оставено , Ако Било Која Стока Оштетен , Ве Молиме Да Му Кажете На Курир И На Нас Навремено , Па Можеме Да Дознаам Кој Треба Да Сноси Одговорност, Ако Ние Испрати Погрешен Стоки , Ве Молиме Да Се Земе Некои Фотографии И Да Ни Ги Испратите По Што Проверив ,Ние Ќе Испрати Точниот Еден Да Сте Во Потрага По Некои Детали Како И За Стоката Ќе Добиете .
Купони за вас
[xlmodel]-[custom]-[4510] Големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ние Ќе Slove За Вас. Ви благодариме за разбирањето, не може да се прифати ,стр закуп не се купи.3937 инчи)
Ве молиме кликнете на за да пратите информации на интернет
ГОЛЕМИНА на :
ГОЛЕМИНА на Единица Половината Бедрото Колковите Должина S см М cm 73-93 98 97 L cm 75-96 102 98 XL cm 76-98 106 99 2 XL cm 80-102 110 100 3 XL cm 88-108 114 101 4 XL cm 92-112 118 102
[xlmodel]-[производи]-[4512] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[4509] Договор за Соработка
Пред Купување Ве Молиме Да Го Прочитате :
1.
3) Оператор На Транзит Време Е Предвидено Од Страна На Превозникот И Исклучува Време На Викендите И Празниците. Ние Donot Прифати Наплата, Ако Се Променети Треба Да Плати Превозот Цена.)Нешто Нашите Дете Се Направи Погрешно, Контактирајте Со Неговите Родители(Сад) Во Прв План . Ви благодариме.Одобрението За Промет На Големо Се Прифати,Можете Да Додадете Оние Ви Се Допаѓа Во Вашиот Количка И Го Стави На Ред,Levae Порака До Нас,Ние Ќе Ви Даде Најдобра Цена.Тогаш Ќе Плати
5. ве молиме да ни остават 5-ѕвезда како подарок за нас . тоа не ги зема предвид податоците од еластична.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку прашајте го продавачот прашање јазичето на врвот на или или оставете порака во вашата нарачка страница , ако не satifed .

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови,Копче
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Директно
Бренд Име:
BAQCN
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
жена долу панталона
Материјал:
Микрофибер
Шаблон Тип:
Печати
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас

Со стоката дадена додека купуваат