• Новак
  • -41 %
TUHAO жена молив жан панталони 2017 Зима, есен плус големина фармерки црна боја секојдневен жените тексас панталони 5XL 6XL голема големина PT23

TUHAO жена молив жан панталони 2017 Зима, есен плус големина фармерки црна боја секојдневен жените тексас панталони

DEN 1459.00
DEN 2472.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Должина:
Full Length
Декорација:
Гроздобер,Ниту Еден
Стил:
Канцеларијата Дама
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Ткаенина Тип:
Обложени
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
TUHAO
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
PT23
Измијте:
светлина

Со стоката дадена додека купуваат