• Новак
  • -5 %
2017 Лето Плус Големина М-4XL 5XL Жените Секојдневен Лабава Harem Панталони Широк Нога Palazzo Culottes Водат Панталоните Женска Облека

2017 Лето Плус Големина М-4XL 5XL Жените Секојдневен Лабава Harem Панталони Широк Нога Palazzo Culottes Водат

DEN 707.00
DEN 744.00

Достапност
Достапно за нарачка


2017 Лето Плус Големина М-4 XL 5 XL 6 XL Жените Секојдневен Лабава Harem Панталони Широк Нога Palazzo Culottes Водат Панталоните Женска Облека
М: се Протега појас:60-70cm хип:130cm ДОЛГО:75см
L: се Протега појас:64-75см хип:134cm ДОЛГО:76cm
XL: се Протега појас:68-80см хип:138cm ДОЛГО:77cm
XXL: се Протега појас:72-85cm хип:142cm ДОЛГО:78cm
3 XL: се Протега појас:76-95cm хип:146cm ДОЛГО:79cm
4 XL: се Протега појас:80-110cm хип:150cm ДОЛГО:80см
5 XL: се Протега појас:84-120cm хип:154cm ДОЛГО:81cm 6 XL: се Протега појас:88-135cm хип:158cm ДОЛГО:93cm
Ве молиме Allown 1-2 CM Грешка ЗАБЕЛЕШКА : Драг Пријател, Ако Цел 2 КОМПЈУТЕРИ .Ќе Доби 5%Попуст драг пријател ,ако се купат повеќе производи ,ве молиме линк

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Број На Модел На:
123
Должина:
Calf-Length Pants
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Декорација:
Никој
Панталона Стил:
широк нога панталони
боја:
Црна Зелени Жолта
превозот:
Бесплатен превозот
Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
Сезоната:
лето пролет
Стил:
Мода Обичните Домот Европската

Со стоката дадена додека купуваат