• Новак
  • -46 %
Голема големина жените масти mm лето студентите тексас шорцеви женски 200 фунти плус големина пет поени широк нога harem панталони MZ1573

Голема големина жените масти mm лето студентите тексас шорцеви женски 200 фунти плус големина пет поени широк

DEN 791.00
DEN 1464.00

Достапност
Достапно за нарачка

Голема големина жените масти mm лето студентите тексас шорцеви женски 200 фунти плус големина пет поени широк нога панталони harem панталони MZ1573
топло прашува :
1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости
2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 1-3 см грешка е нормален феномен .
3. Нашата големина е Азија големина нормално помали од НАС големина,
4.Pls ја искористам за момент да се провери големината на табелата,ако не сте сигурни за големината детали,
5.1 cm = 0.39 инчи 1inch=2.54 см
6.Единица : cm
Повратни информации
1).Вашето мислење е навистина важно за нас, ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви Благодарам многу.
2).Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3).Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви проблеми може да не контактирате преку Ali Express порака или трговија со датот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Како да се купат

Спецификацијата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Бренд Име:
dreawse
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Дупка,Sashes
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Директно
Број На Модел На:
MZ1573
Големина:
плус големина XL,XXL,XXXL,XXXXL,XXXXXL
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
најдобро за:
секојдневно,се носат на работа,OL,канцеларија,улица,одмор,спорт
Стил:
нови,мода,секојдневен,гроздобер,ретро
Пол:
Жени,жени,девојки,жени,мајка и ќерка,femme
Тежина:
0.3 kg
Материјал:
Памук
боја:
Сина

Со стоката дадена додека купуваат