• Новак
Европската станица 2018 есен и зима нови жените Западен тешки sequins тенка сомотски секојдневен шорцеви широк нога

Европската станица 2018 есен и зима нови жените Западен тешки sequins тенка сомотски секојдневен шорцеви широк

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

М : length34 CM Половината 63-88 CM Хип 94 CM Бедрото 63 CM L : Должина 35 CM Половината 65-98 CM Хип 102 CM нога обемот 64 CM XL : lengt 35 CM Половината 68-102 CM Хип 106 CM нога обемот 65 CM

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, One Size
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Drawstring
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZTM118
Декорација:
Sequined
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Директно
Материјал:
Полиестер,Памук
Материјал Состав:
Coton
Панталона Стил:
Редовни
Бренд Име:
kiryaquy
Стил:
Повик

Со стоката дадена додека купуваат