• Новак
  • -24 %
Женска Облека Кавга Бурлеска Здолниште Ретро Гроздобер Висок Појас Долго Макси Здолништа 2018 Лето Плажа Здолниште AD128

Женска Облека Кавга Бурлеска Здолниште Ретро Гроздобер Висок Појас Долго Макси Здолништа 2018 Лето Плажа Здолниште

DEN 1094.00
DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AD128
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Половината:
Империја
Стил:
Слатка
Бренд Име:
Liva девојка
Декорација:
Возбудува
Материјал:
Полиестер

Со стоката дадена додека купуваат