• Новак
  • -18 %
S за Да 4XL ноќта на Вештерките Черепот Црна Capris 3D Печатење Лето Флорални Черепот Сликарство Capris За Жените Плус Големина

S за Да 4XL ноќта на Вештерките Черепот Црна Capris 3D Печатење Лето Флорални Черепот Сликарство Capris За

DEN 390.00
DEN 475.20

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе Ноќта На Вештерките Черепот Leggings
НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Големина Differences Table За Жените Фустани, костуми и Капути :
S за Да 4 XL ноќта на Вештерките Черепот Црна Capris 3 D Печатење Лето Флорални Черепот Сликарство Capris За Жените Плус Големина
Име : Фитнес Capris
Големина : S,M, L,XL, 2 XL,3 XL, 4xl
Сезона : летни, Пролет, есен
Време на испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена).
Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Напомена :
1.Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Големина на табелата е референца.
2.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот. Боја разлика : Различни тип на компјутерите може да се покаже малку боја разлики.
Добредојдовте на ЉУБОВТА ИСКРА
( 1)Стоката ќе биде предаден бидат испратени до напуштање адреса, ве молиме RECONFRIM пред цел.
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна.
(3)Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме почекајте некои повеќе денови или контактирајте со нас да се прошири на времето, не го стави спорот директно. Контактирајте со нас за наплата ако пакетот не пристигне во 60 дена.
(4) Испорака :
5. Повеќе прашања :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
(1)Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по приемот.
(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката. Ако било штета или загуба, купувачите треба да биде одговорен за тоа и пари нема да се вратат.
2. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Должина:
Calf-Length Pants
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
ЛСД
Декорација:
Шема,Spliced
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
черепот
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL, 4xl
боја:
црна, розова
Детална Шема:
Цветни Черепот, тиква
Сезоната:
Лето, есен, Пролет
џеб:
Yes
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат