• Новак
2018 Пролет /лето стил hight половината молив панталони жените панталони oodji Vadim Shatilov девојки пријател панталони leggings

2018 Пролет /лето стил hight половината молив панталони жените панталони oodji Vadim Shatilov девојки пријател

DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2635#
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
Sunasia Masino
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Никој
боја:
14 боја
Големина:
S-6XL

Со стоката дадена додека купуваат