• Новак
  • -29 %
Kowell 2018 Нов Стил Faux Кожа Секси Женски Лица Две парче Поставува Сплит Bodycon Поставува

Kowell 2018 Нов Стил Faux Кожа Секси Женски Лица Две парче Поставува Сплит Bodycon Поставува

DEN 1113.00
DEN 1567.68

Достапност
Достапно за нарачка


1. 100% Сосема Нов
2. Материјал : Synethic Lether Фустан
3. Бои за избор : Црна/Црвена /Кајсија / Бургундија
4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
5. Големина : S/M/L/XL
6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење,бидете сигурни да
проверете го вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) .
Внимание : бидејќи светлина,вистински боја можеби малку различни, со моделот се носат.
1 . Подготовка на Време : ние треба 5-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, ние треба да се подготви на вашите производи, направи строга п uality-контрола тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од време на испорака, но не грижете се, на време нема да биде долго. Ви благодариме за разбирањето!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KOWELL
Половината:
Падна
Декорација:
Никој
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Колено-Должина
Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
VD5060

Со стоката дадена додека купуваат