• Новак
  • -35 %
90cm ММА Фитнес Спорт Удирање Торба Виси Sandbags Поставите Удар се Борат Кука Поставите Боксерска Вреќа за Салата Сила за Обука за Вежбање

90cm ММА Фитнес Спорт Удирање Торба Виси Sandbags Поставите Удар се Борат Кука Поставите Боксерска Вреќа за

DEN 1579.00
DEN 2428.80

Достапност
Достапно за нарачка


90cm ММА Фитнес Спорт Удирање Торба Виси Sandbags Поставите Удар се Борат Кука Поставите Боксерска Вреќа за Салата Сила за Обука за Вежбање
Карактеристики :
Направени од високо квалитетен материјал
Специјално дизајнирана да го развие рака и нога техника
Овој Производ е особено наменет за Обука и професионален цел
Дебела висока густина мулти-слој баласт на високо влијание зони
Природната форма согласност за рака
На Sandbag е празна ,може да се полни во таквите како партал, видов прашина, песок,итн.
Спецификации :
Материјал : Водоотпорен Оксфорд
Големина : 90cm
Боја : Црвена/Војска Зелена
Тежина : околу 1050g
Пакетот вклучува :
1 x Празни Бокс Санда Шупливи Sandbags без Песок
1 x Куките
1 x Синџир Железен
1 x Бокс Рака (Боја по случаен избор)
1 x Боксерски Ракавици

Спецификацијата

Тип:
Sandbag Категорија
Број На Модел На:
W8002
Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
gobygo
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат