• Новак
  • -40 %
GLO-ПРИКАЗНА Жените Долг Ракав Круг Вратот Есен Bodysuit 2017 Солидна Слаби Водат Солидна Плетени Jumpsuits Блузи за Feminina 2557

GLO-ПРИКАЗНА Жените Долг Ракав Круг Вратот Есен Bodysuit 2017 Солидна Слаби Водат Солидна Плетени Jumpsuits

DEN 576.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WCX-2557
Бренд Име:
GLO-ПРИКАЗНА
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни
Тип:
Bodysuits

Со стоката дадена додека купуваат