• Новак
  • -13 %
Новороденото Бебе Доенче Bodysuits Момче Девојка Jumpsuit Bodysuit Облека, Облека, Плетени Облека

Новороденото Бебе Доенче Bodysuits Момче Девојка Jumpsuit Bodysuit Облека, Облека, Плетени Облека

DEN 396.00
DEN 454.56

Достапност
Достапно за нарачка


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Поради различни прилагодувања на екранот, бојата на реалниот објект може малку поинаква од слика шоу.02" 12-18 МИЛИОНИ
100 45см/17. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Има 2-3cm разлика според упатство за мерење.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.84" 3-6 M
70 39cm/15. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.23" 6-9 M
80 41cm/16. Земавме овие фотографии од самите себе. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.62" 9-12М
90 43cm/16.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Повод : Секојдневниот, Празник. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.41" 18-24 M
Answer : ___________________________ Note :
1.
Вклучени : 1x Девојки Jumpsuits
Големина На Табелата :
Големина Фустан должина -Биста*2-Возраст Препорачува
60 37cm/14.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз основа на досегашното искуство.
Сезона : Пролет, Лето,Есен,Зима
Материјал : Памук Мешавина
Sleeve Должина : Долги Ракави
Бои : Види на сл.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List" Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа". Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.14 и делови" 27cm/10.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Kacakid
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Bodysuits
Материјал:
Памук,Полиестер

Со стоката дадена додека купуваат