• Новак
Dinstry пролет и есен новородено бебе облека 0-1 носители на годишниот бебе romper бебе бебе пешадија пакети

Dinstry пролет и есен новородено бебе облека 0-1 носители на годишниот бебе romper бебе бебе пешадија пакети

DEN 1565.76

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Памук,Полиестер За Сезона : Пролет &Есен Големина Препорачуваме : Големина 3 M;Големина 6 M;Големина 9 M;Големина 12 M Опис : Пролет и Есен новородено бебе облека 0-1 носители на годишниот бебе romper, Бакар копчиња,Сите копчиња се приложува и & нема да нула бебе Колокација Метод : Колокација со Чорапи или Шапка Дебелина : Медиум Поврзана форма : Нормална Испорака : 1)Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот За Глобалната;2) Ali Express Стандард за Испорака : Чиле/Netherland -50% попуст;За Русија,Сад/Обедини Британија/Франција/Шпанија бесплатен превозот/ 3) Fedex IP ;4)Русија Експрес-SPSR;5) EMS;6) SF Експрес : Tai Wai,Хонгконг,Макао( Бесплатен превозот)
Вистински Фотографии
Детали Фотографии

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
jingle mallet
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
H711113

Со стоката дадена додека купуваат