• Новак
  • -15 %
Нови Новороденче Девојки и момчиња џемпери Солидна Плетени Деца Џеб без Ракави Jumpsuit Облека Romper Облека за Есен Зима и топло

Нови Новороденче Девојки и момчиња џемпери Солидна Плетени Деца Џеб без Ракави Jumpsuit Облека Romper Облека

DEN 336.00
DEN 394.56

Достапност
Достапно за нарачка

Новороденче Девојки Солидна Плетени Деца Џеб Jumpsuit Облека Romper Облека
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, Мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа
2.Стилски и модни Цврстиот дизајн го прават вашето бебе попривлечна
3. Одлично за обичните, Секојдневни, партија или photoshoot, исто така, една одлична идеја за бебе покаже подароци
4.Плетени Оглавник Џеб Romper, Топло и Удобно,добро за дневно време и дома
Информација за производот :
Пол : Девојка,момче
Материјал : Плетени
Облека Должина : Редовна
Шаблон Тип : Цврсти
Декорација : Никој
Должина на ракав : без Ракави
Стил : Симпатична
Повод : C asual,Дневна
Двете рака мие и во машина за миење е во РЕД
Одговараат за 0-24 Months бебе
Пакетот вклучува : 1 PC Romper(не вклучуваат т-маица)
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Големината на Табелата За Бебе (Единица : cm/инчен/1 инч = 2.54 см) Големина : 3 M Етикета Големина : 60 Биста : 42cm/16.5" Должина : 34cm/13.4" Висината : 60 CM Големина : 6 M Етикета Големина : 70 Биста : 44cm/17.3" Должина : 36cm/14.2" Height : 70 CM Големина : 9 М Етикета Големина : 80 Биста : 46cm/18.1" Должина : 38cm/15.0" Height : 80 CM Големина : 18 МИЛИОНИ Етикета Големина : 90 Биста : 48cm/18.9" Должина : 40cm/15.8" Height : 90 CM Големина : 24 M Етикета Големина : 100 Биста : 50cm/19.7" Должина : 42cm/16.5" Height : 100 CM

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
бебе bodysuit
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
Плоштад Јака
Бренд Име:
MUQGEW
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук

Со стоката дадена додека купуваат