• Новак
  • -50 %
Нови Летото 2017 Бебе За Бебиња Цртан филм Роди Бебе Девојка/Момче Облека Кратко Sleeve Бебе Bodysuits 2 ПАРЧИЊА/Многу Бебе Jumpsuit

Нови Летото 2017 Бебе За Бебиња Цртан филм Роди Бебе Девојка/Момче Облека Кратко Sleeve Бебе Bodysuits 2 ПАРЧИЊА/Многу

DEN 576.00
DEN 1152.00

Достапност
Достапно за нарачка


Нови Летото 2017 Бебе За Бебиња Цртан филм Роди Бебе Девојка/Момче Облека Кратко Sleeve Бебе Bodysuits 2 ПАРЧИЊА/Многу Бебе Jumpsuit Материјал : Памук Боја : Розова, Сина, Жолта Големина : 6-9 M/66 10-12 M/73 13-18 МИЛИОНИ/80 (ве Молиме изберете објект врз основа на големината на масата.) Пакет : 2 парчиња Топло Совети : Доколку имате било какви прашања во врска со објектот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас, прво пред донесувањето на спорот, а напуштањето на повратни информации. Вашата поддршка и разбирање, многу е важно за нас. За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател. 2.Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен по-продажбата на услугата,било каков проблем што може да ни се јавите. 3.Како светлосни ефекти, објекти можеби малку поинаква да се слики,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks. 4.Нашите производи се директно доаѓаат од Кинеската фабрика.Сите соработуваа фабриката ќе бидат разгледани & потврдена.Сите стоки ќе бидат проверени внимателно пред да се испрати.Ние се надеваме да имаат добар и долг соработка со вас ,ако сакате да го нарачате на голема количина,pls пратете e-mail на нас,ние ќе ги обезбедат најдобра цена,количина,време на испорака. 5.Постојат толку многу различни производи во нашата продавница,Изберете она што ви се допаѓа ,и pls, истакна дека "Различни цена,Различен квалитет".Ние ќе испрати Мал Подарок кога цел е над $10. Превозот : 1.Сите на цел ќе се испраќаат надвор во рок од 7 дена, со следење на никој.,следење бр. може да ви помогне да следење на статусот на наредби. 2.Ако вашата цел е повеќе од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван EPacket да се сад, Русија, Израел, Саудиска Арабија, Украина(за 7-15 дена). Кина Пост Воздух Mail или SF Изразат Економија на други област(за 15-50 работни дена). Ако помалку од $25, бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail(околу 15-50days). 3.Ако цел amout повеќе од $200, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст на трошоците за превозот. Политика На Враќање : 1. Ако објектот е дефектен, pls пратете ни слики и контактирајте со нас пред поведување на спор. Потоа можете да се вратите за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. 2. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Повратни информации : 1.Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако се satified со нашите производи,и ние ќе го прават истото за вас. 2.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Tks за вашата поддршка! Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ви благодариме!

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Sleeve Должина(cm):
Краток
Bodysuit:
Тело за новороденчињата
Телото за деца:
бебе девојка облека
бебе облека:
тело за бебиња
бебе момче облека:
бебе тело
бебе облека:
тело за девојки

Со стоката дадена додека купуваат