• Новак
  • -8 %
Автомобил нула поправка пенкало, авто четка сликарство пенкало за Тојота Vios е корола Reiz RAV4 prius, круна,со бесплатен превозот

Автомобил нула поправка пенкало, авто четка сликарство пенкало за Тојота Vios е корола Reiz RAV4 prius, круна,со

DEN 883.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Напомена : овој производ содржи една pc сликарство пенкало, еден компјутер масло пенкало,еден компјутер тело китови, еден сет на воздухот четка.

Спецификацијата

боја:
ТА 7, ТА 11, ТА 12, ТА 13, TA 14, ТА 16, 20 ТА, ТА 21, ТА 22, ТА 23, ТА 24, ТА 25, ТА 27, ТА 31, ТА 28, ТА 29, ТА 33, ТА 34, ТА 36, ТА 38
Објектот Тежина:
0.03kg
Објектот Волумен:
12ml
Објектот Должина:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Слика Пенкала
Бренд Име:
YTAUTO
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Материјал Тип:
течни
Име На Модел:
пенкало 124
Објектот Ширина:
1.5cm
Специјални Функции:
боја четка
Објектот Висина:
1.5cm

Со стоката дадена додека купуваат