• Новак
  • -15 %
Хип-хоп перформанси пејач ноќен клуб машки џез танц модерен танц краток sequins ласерски флеш вест Мажите Фаза Злато сребро Елеци

Хип-хоп перформанси пејач ноќен клуб машки џез танц модерен танц краток sequins ласерски флеш вест Мажите Фаза

DEN 734.00
DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка


L Должина : 68 CM, Биста : 88 CM - 95 CM, погоден за висина 160-180, тежина 50-60 KG XL Должина : 68 CM, Биста : 95 CM - 100 CM, погоден за висина 160-180, тежина 60-70 KG XXL Должина : 68 CM, Биста : 100 CM - 110 CM, погоден за висина 160-180, тежина 70-80kg 3 XL Должина : 69 CM, Биста : 110 CM - 115 CM, погоден за висина 170-185, губење на 80-85kg
Начин на плаќање Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Спецификацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Број На Модел На:
564485
Бренд Име:
ZHQUNHUU
Јака:
О Деколте
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Chiffon
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат