• Новак
  • -27 %
FORUDESIGNS Смешно 3D Куче Минијатурни Pinscher Печати Жените О Деколте, T Кошули Стилски Лето Тинејџерски Девојки маици со Кратки Ракави Врвот Tees

FORUDESIGNS Смешно 3D Куче Минијатурни Pinscher Печати Жените О Деколте, T Кошули Стилски Лето Тинејџерски

DEN 805.00
DEN 1103.52

Достапност
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ NOTE : Ние исто така нудиме на големо и пад s hipping услуга. Обичај е исто така поддржана .Ако имате свој омилен сликата,можете да го испратите за нас.ние можеме да ви помогне да се отпечатат на производ можете да изберете.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.
Во FORUDESIGNS Облека продавница,можете да ги најдете најдобрите подароци за вашите себе или семејството.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи.Само сега.
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
- ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме и ние може да ви помогне да продолжи тоа.
Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
C130BV
Објектот:
жените т кошула
боја:
бела розова
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Функција:
тенок,еластичност,отпорна
дизајн:
3d животинско печатени жените tees
пад на превозот или прилагодено:
Поддршка
Име:
tee кошула femme
Стил:
streatwear

Со стоката дадена додека купуваат