• Новак
  • -40 %
Мажите Тренингот Облека Кратко Sleeve Компресија Кошула Целосна 3D Печатење ММА Bodybuilding Tshirts Mens Опрема Tee&Врвот Дресови

Мажите Тренингот Облека Кратко Sleeve Компресија Кошула Целосна 3D Печатење ММА Bodybuilding Tshirts Mens Опрема

DEN 284.00
DEN 472.80

Достапност
Достапно за нарачка


Големина на Табелата (ве Молиме овозможи 1-3 см грешка)
Големина
Биста(cm)
Рамо (cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
S
84
36.6
63
20
М
88
37.8
65
20.5
L
92
39
67
21
XL
96
40.2
69
21.5
XXL
100
41.4
71
22
3 XL
104
42.6
73
22.5
1inch=2.54 см; 1 cm=0.394 инчен

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JTCOJX
Материјал:
Lycra,Полиестер
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Стил:
нормално ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Cosplay:
cosplay капетан америка , капетан америка cosplay
спортска облека:
фитнес облека , фитнес облека , салата врвот , спортска маица , фитнес салата
Мажите Кошула:
кошула за мажи , секојдневен кошула , мажите т кошула , мажите кратко sleeve кошула
Капетан Америка:
т кошула капетан америка , капетан америка костим
Марвел:
чудо т кошула , се восхитуваат кошула , се восхитуваат легенди , се восхитуваат костим
Супермен:
супермен т кошула , супермен костим , batman vs супермен , суперхерој

Со стоката дадена додека купуваат