• Новак
  • -44 %
90-тите години Ретро Неверојатна трка JDM машки Кошули Бренд Дизајн Долги Ракави Момци Tee Кошула XXXL Големина

90-тите години Ретро Неверојатна трка JDM машки Кошули Бренд Дизајн Долги Ракави Момци Tee Кошула XXXL Големина

DEN 806.00
DEN 1440.00

Достапност
Достапно за нарачка


2017 Нова Мода Обичај Т Кошула за Мажи Логото Тема Печати Материјал : 100% Американски Бренд Премиум Памук Т Кошула Вратот : O-вратот Crewneck Круг Вратот Стил : Мода Хип Хоп Streetwear Кошула Долг Ракав Тема : Аниме Филм ТВ Музика Рок Бенд Концерт Merch Националното Знаме Ѕвезда Спорт, Мода, итн Група : Унисекс Т-маица, добро опремени за Мажи Womem Големина : XS-3 XL (XS S M L XL XXL XXXL) Сезона : Долг Ракав Лето Tee трговија на Големо Цена : Поддршка За Подарок : Tshirt за Денот на Таткото Момче пријател дечко

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Англија Стил
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
Состојба:
Нов со Ознаки на Мажите со Кратки Ракави Tshirts
Моден:
Streetwear Хип Хоп Европската Уникатен Tee Кошули
дизајн:
Аниме ТВ Филм, Музика, Спорт Бенд Знаме Тема
Должина:
Long Sleeve T Shirt
Мека индекс:
Мека Памучна Есен Зима Tee
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
Возрасна Група:
Возрасни Мажи, Жени, Млади Момци маици
Повод:
Улица Home Office Партија
за подарок:
Т Риза за Денот на Таткото Дечко
Обичај Шема:
Печатење На Логото Графички Писмо Новина

Со стоката дадена додека купуваат