• Новак
Памук Долг Ракав Т-маица Секојдневен Стил Pullover Деца, Момчиња и Девојки Ѕвезда Шема Печатени ClothingM1

Памук Долг Ракав Т-маица Секојдневен Стил Pullover Деца, Момчиња и Девојки Ѕвезда Шема Печатени ClothingM1

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^
Децата Лето Есен Долг Ракав Памук маица Ѕвезда Шема Печатени Секојдневен Стил Pullover Деца, Момчиња и Девојки Облека
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Материјал : Памук Помеша
Бои : Розова / Портокалова / Бела / Сино
Должина На Ракав : Целосна
Модел : Star Печатени
Големина : S M L XL
Големина На Возраст Врвот Должина Биста Должина На Ракав
S 1-2 T 34cm/13.38 54cm/21.2 34cm/13.38
М 2-3 T 36cm/14.17 56cm/22.04 35cm/13.77
L 3-4 T 38cm/14.96 58cm/22.83 36cm/14.17
XL 4-5 T 40cm/15.74 60cm/23.62 37cm/14.56
Забелешка : Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме.1 инч =2.54 см.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.
Пакет Содржина : 1 x Бебе T-Shirt
'

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T
Бренд Име:
WEIXINBUY
Стил:
Активни
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Геометриски
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Бебе Момчиња, Девојки, T-shirt
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees

Со стоката дадена додека купуваат