• Новак
  • -18 %
Цврсти Поло Маица Мажите Памук Секојдневен машка Поло Краток Ракав Дише Тенок Poloshirt Мода Бели Црвени Блузи Camisas Masculina

Цврсти Поло Маица Мажите Памук Секојдневен машка Поло Краток Ракав Дише Тенок Poloshirt Мода Бели Црвени Блузи

DEN 471.00
DEN 575.04

Достапност
Достапно за нарачка


Цврсти Поло Маица Мажите Памук Дише Camisetas Лето Секојдневен Облека Тенок Одговара Поло Маици на Кратки Ракави 2016 Година Црвено Црно Бела Ткаенина : Памук пике.(дише , на нето -, anti-pilling) Дизајнер : висок квалитет на цврсти тенок одговара поло маици на кратки ракави.
Сезона : летни.
Големина : S,M,L,XL,XXL,3 XL.( Азија големина , Една големина помала од нас големина). Големината информа mens mation ќе има ГРЕШКА за 1-3 CM, бидејќи од страна на мерење.
C olor : црна, сина, црвена портокал сива,зелена,виолетова,жолта,бела ,небо сина,црвена роза.
Големина S M L XL 2 XL 3 XL Биста(cm) 44 47 49 51 54 57 Рамо(cm) 40 42 44 46 48 50 Должина(cm) 62 66 70 72 74 76 Ракав(cm) 17 17 18 19 20 21 Висина(cm) 155-160 160-165 165-170 170-175 175-180 180-185 Тежина(kg) 40-45 45-55 55-65 65-75 75-80 80-85

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Функција:
Дише
Боја Стил:
Цврста
боја:
црна, сина, црвена портокал сива,зелена,виолетова,жолта,бела ,небото сино
Големина:
S,M,L XL,XXL,2XL mens polos
Дизајнер:
Солидна Mens Поло Маица Кратко Sleeve
Стил:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат