• Новак
  • -20 %
Joyonly 2018 Лето Момчиња/Девојки Печатење Шарени Пердув Т кошула Деца 3D Т-маица Облека Tshirt Момче Кул Повик Tees Блузи

Joyonly 2018 Лето Момчиња/Девојки Печатење Шарени Пердув Т кошула Деца 3D Т-маица Облека Tshirt Момче Кул Повик

DEN 384.00
DEN 479.52

Достапност
Достапно за нарачка


кликнете тука за повеќе нови предмети : Ова Е sian големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара. Ви благодариме! Уживаат во шопинг во
Материјал : 100% Polyster
Пол : Момче Девојка Деца
Плаќање Ние поддршка Aliexpress Зачувам, и ние, исто така, прифаќа плаќање со кредитна картичка/трансфер/western union/master card и многу други метод на плаќање. ако не знаете како да се направи исплата, pls проверете го овој линк : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот • Цел ќе биде покриен од пратката во рок од 1-3 работни денови по исплата потврди. • Ние може да напише ниска вредност на пакетот/ја прати како подарок/фактура како вашето барање, pls leave messages ако имате било какви барања. • Сопствен доход зависи од земјата на дестинација е политика, тоа е одговорност на купувачот. • Кина пост воздух пошта обично трае 15~30 работни денови за да се дојде. EMS обично трае 5-10 работни дена да пристигнат. DHL обично трае 3-7 работни дена да пристигнат. Враќање & Наплата • pls проверува пакетот и предмети по примени. • доколку постои било каков проблем, pls се чувствуваат слободни да контакт. Повратни информации • Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде 5-ѕвезда postive повратни информации. Ви благодарам многу! • Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. • Се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. • Ви благодариме повторно за вашата поддршка и разбирање цело време.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Број На Модел На:
момчиња девојчиња 3d облека т-срање т кошула бренд дизајнер бебе облека нови
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
joyonly
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Пол:
унисекс момче девојка деца дете
квалитет:
висок квалитет на заштита на Животната средина ослободени од загадување
Печати:
два страна двојно страна печатени

Со стоката дадена додека купуваат