• Новак
  • -0 %
Нови 2018 Топла т риза Печатење Печатени Лето Стил Tees Машки Harajuku Калифорнија Dabbing Носат Знамето Евтини Обичај Tee Кошула

Нови 2018 Топла т риза Печатење Печатени Лето Стил Tees Машки Harajuku Калифорнија Dabbing Носат Знамето Евтини

DEN 609.00
DEN 609.12

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Со стоката дадена додека купуваат