• Новак
  • -25 %
2018 пролет и лето Печатење мраз свила мажите маичка на кратки ракави нова Голема големина на мажите млади Јапонски Внимателна Големина 6XL

2018 пролет и лето Печатење мраз свила мажите маичка на кратки ракави нова Голема големина на мажите млади

DEN 936.00
DEN 1247.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
KCAE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
Објектот нема:
DXTS0038
Деколте форма:
Околу Врат
Дебелина:
тенок дел
Погоден Сезона:
Пролет, Лето
Азија големина:
XL,2XL,3XL,4XL,5XL,6XL
Стил:
Европа и сад
Издание тип:
Лабава
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
ткаенина име:
мраз свила

Со стоката дадена додека купуваат