• Новак
  • -32 %
MONSTA X Kpop Резервоарот на Врвот Мажи/Жени Лето без Ракави Вежба Резервоарот Врвот Жените Мода корејски Стил Секојдневен Вест

MONSTA X Kpop Резервоарот на Врвот Мажи/Жени Лето без Ракави Вежба Резервоарот Врвот Жените Мода корејски Стил

DEN 396.00
DEN 582.24

Достапност
Достапно за нарачка


Тоа е Азија големина, ве молиме да не't изберат како САД /ЕУ /велика БРИТАНИЈА големина,таа е помала од НАС /AU/ ЕУ големина.
Производот е подобро отколку подобро. Сликата не може да се менува толку брзо како брзината на подобрување на производот. Така Pls се разбере постојат мали разлики за етикетата.
Поради тоа што 's тешко да се направи светлина биде вистинскиот, реалниот Производ ќе биде малку поинаква од сликата.Ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Број На Модел На:
MONSTA X резервоарот врвот
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
боја:
Црна / Бела / Сива / Сина
За луѓето:
младите луѓе
Точка име :
MONSTA X Резервоарот Врвот Мажи/Жени
Производот:
MONSTA X bodybuilding резервоарот врвот
Styke:
MONSTA X тренингот резервоарот врвот
Тип:
MONSTA X памук резервоарот врвот жени/мажи
Сезоната:
Лето

Со стоката дадена додека купуваат