• Новак
  • -22 %
iDzn Улица Стил Тоа е Валкана Причина јас си Играат Со Него Печати Долг Ракав Смешно Т Маици Памучни Жените Блузи Мода Т-маица за Девојка

iDzn Улица Стил Тоа е Валкана Причина јас си Играат Со Него Печати Долг Ракав Смешно Т Маици Памучни Жените

DEN 524.00
DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка


♦ Бренд : i Dzn
♦ Материјал : Памук+Lycra;
♦ Повод : Случајни Мода;
♦Мека, удобно, лесно-грижа;
♦Ексклузивен дизајн Долг Ракав;
♦Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Собири;
♦ Боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот оној што прима;
♦Тежина : 150g да 220g;
♦Сите големина не САД/Европски големина;
♦Големина : С. М. Л. XL.XXL, достапни за следниве листата. [ споредат детали големина со твое.ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение];
♦1cm=0.3937 инчен
♦Истата стока, подобра цена.
♦Квалификувани производи, целосно проверка пред пратката.
♦Навремена поддршка на корисниците по продажба на услуги.
♦ние не сме само производ продавачот, но, исто така, добавувач на услуги
♦Да ја прифатиме alipay.
♦Сите главни видови на кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
♦ Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
♦ Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која ќе трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
♦ Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
♦ Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки.
♦Во случај да сте го добиле дефект на објектот,ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот,така што може да се поправи ситуацијата.
♦Ако сте примиле некоја ставка која е различна од опис.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме нашата соработка. Ве молиме ни e-mail.
♦За да се обезбеди сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
♦Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
♦Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
♦Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
♦ Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
♦ Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.
♦ Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ние многу проценка на сите наши клиенти!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
долг ракав, t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Тема:
Тоа е Валкана Причина јас си Играат Со Него
НЕМА.:
SG2494C

Со стоката дадена додека купуваат