• Новак
  • -10 %
FORUDESIGNS Kawaii Т-маица Цртан филм Жените блузи tees Животинско Смешно Отпечатоци Облека Лето Стил со Кратки Ракави корејски Облека

FORUDESIGNS Kawaii Т-маица Цртан филм Жените блузи tees Животинско Смешно Отпечатоци Облека Лето Стил со Кратки

DEN 864.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Плаќање
1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2. Ве молиме да ја плати во рок од 5days на цел
За Превозот
1 .Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
BV
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Бамбус Влакна
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Предмети име:
жените т кошула
Функција:
тенок,еластичност,отпорна
боја:
бела, црна,шарени
моден стил:
tee кошула femme
Производи:
волкот моделот т-маица
дизајн:
печатење мода блузи Tee
Стил:
Новина

Со стоката дадена додека купуваат