• Новак
Моден Жени/човек секојдневен лабава Т кошули НОВИ 2018 ЛЕТО куче печати Tee Шик Кошула BF стил жените Блузи TEE S366

Моден Жени/човек секојдневен лабава Т кошули НОВИ 2018 ЛЕТО куче печати Tee Шик Кошула BF стил жените Блузи

DEN 2255.52

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите и Големина на информации како што е подолу :
Напомена : 1. На lightting ефекти боја разликата е нормален 2. Големина Грешка +-3cm е нормално
Моден Жени/човек секојдневен лабава Т кошули НОВИ 2018 ЛЕТО куче печати Tee Шик Кошула BF стил жените Блузи TEE S366 S (cm) : Биста : 90cm Рамо : 40cm Должина : 60cm M (cm) : Биста : 102cm Рамо : 48cm Должина : 70cm L (cm) : Биста : 105cm Рамо : 50cm Должина : 72cm XL (cm) : Биста : 108cm Рамо : 52cm Должина : 74cm
Испорака Детали
* Ние превозот до (Освен некои земји и APO/FPO)
*Налози обработени навремено по плаќање на проверка.
*Ние нудиме Пад на Превозот,па ве молиме да ни остават порака ако сакате да ја промените адресата.
*УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
*Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
* Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција
1.Ние нудиме 12 Месеци Гаранција. Купи со доверба!
2.Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време .
Повратни информации
1.Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме дебели два пати befoe оставајќи повратни информации.
2.ве молиме контактирајте со нас пред leaveing неутрален(3stars)или негативни(1-2stars)повратни информации. Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Царина
Како и за царинската такса,тоа зависи од вашата локална царинска испостава,кога ќе се организираме да брод вашата нарачка надвор,ние може да напише "ПОДАРОК", за пакетот да се направи сте aovid големи царински давачки.Ние ќе се потрудиме,понекогаш работи,некои пати не.Но, ние ќе резервни не се потруди да ви помогне да Добредојдовте во мојата продавница! Ви посакувам добро време!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
s366
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Материјал:
Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Urumbassa
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни

Со стоката дадена додека купуваат