• Новак
  • -32 %
MIkialong Цртан Филм Лав Печати Tee Кошула Femme 2018 Лето Памук Т Кошула Жените Кратко Sleeve Лабава Tumblr Жените Tshirt Блузи

MIkialong Цртан Филм Лав Печати Tee Кошула Femme 2018 Лето Памук Т Кошула Жените Кратко Sleeve Лабава Tumblr

DEN 356.00
DEN 522.72

Достапност
Достапно за нарачка


Топло Prompt
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Ве молиме погледнете го финалниот боја на нашите вистински стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме!
2. Ако сакате да видите реално фотографија, ве молиме контактирајте со продавачот.
3. Пред да плаќаат за нарачка ,ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ви благодариме !
За Големина
1. Продавница големина на екранот се сите Азија големина .Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
2. Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте со продавачот за помош.
3. Големината може да има 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење, ве молиме да се разбере.
Испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Откако ќе плаќање, ако сакате промена на адреса, ве молиме да ни оставите на нова адреса во најкраток можен, пред да се испрати парцела.
3. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и позитивни коментари на вашето искуство, ние во голема мера ќе го цениме тоа.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црна, Бела Сива Розова
Големина:
S M L XL XXL
Клучни зборови:
Жените tshirts Tee Кошула Femme Camiseta Mujer
Ткаенини:
100%памук
Популарната елементи:
Печати

Со стоката дадена додека купуваат