• Новак
  • -13 %
FORUDESIGNS женска маица 3D Мачка Фармерки Т Кошула Жените Бренд т-маици Смешно Блузи Tees Женски Секојдневен т кошула Мода Девојка Сина XL

FORUDESIGNS женска маица 3D Мачка Фармерки Т Кошула Жените Бренд т-маици Смешно Блузи Tees Женски Секојдневен

DEN 835.00
DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Почитувани купувачот,ве Молиме имајте на ум дека жените Т-маица униформа производство на бели страна,ние нема да се направи црна страна.Ако умот,ве молиме да се одржи вашата цел внимателно.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава .
2.Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU ,АУ ,велика БРИТАНИЈА и така натаму.
3.Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за нашата компанија и во вашиот парцела .
3.Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.обично тоа треба да додадете некои пари ,pls контактирајте со нас .
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор .
За Плаќање
Како може да track my parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ако не сте задоволни од услугата или кои било други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
жените т кошула
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
предмети:
жените маици
Повеќе Дизајн:
цвеќиња, коњ, мачка, куче, галакси, животни, emoji,черепот
Шаблон Тип:
Мачка Т Риза за Жените, дама, тинејџерите, помлади девојки
боја:
Како се покаже слика
Моден шема :
tee кошула femme
Функција:
тенок,еластичност,отпорна, мека, дише, удобно, топло продажба
дизајн:
3D печатење мода Сечење на Врвот Tees
Добредојде:
Обичај и Пад на Превозот
Стил:
Новина, Кул, Kawaii, Harajuku, Смешни,Стилски, панк
Име:
camisa feminina

Со стоката дадена додека купуваат