• Новак
  • -5 %
Мода Лето Жените Секојдневен Chiffon Долг Ракав V Деколте, Кошула Дами Лабава Топ Блуза О

Мода Лето Жените Секојдневен Chiffon Долг Ракав V Деколте, Кошула Дами Лабава Топ Блуза О

DEN 324.00
DEN 341.28

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. Клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Жените Мода Chiffon Блуза Блузи
Стил : Неврзан
Материјал : Chiffon Пакет се вклучени : 1x Мода Блузи
Големина на Табела : Ознака Големина НАС Големина велика БРИТАНИЈА Големина АУ Големина Биста(cm) Ракав(cm) Рамо м? Должина м? S 4-6 6-8 8-10 90 57 38 68 M 6-8 8-10 10-12 95 58 69 39 L 8-10 10-12 12-14 100 59 40 70 XL 10-12 12-14 14-16 105 60 41 71
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Лак
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат