• Новак
  • -25 %
XUANSHOW Женска Тексас Кошули Пролет, Есен Мода се Долги Ракави Копчето Џеб Јакна Блузи

XUANSHOW Женска Тексас Кошули Пролет, Есен Мода се Долги Ракави Копчето Џеб Јакна Блузи

DEN 605.00
DEN 806.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Материјал:
Тексас
Ткаенина Тип:
Тексас
Бренд Име:
XUANSHOW
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
blusas
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
женска блузи и блузи:
Блузи
Сезоната:
Spirng Есен
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Со стоката дадена додека купуваат