• Новак
  • -0 %
Прекрасна Мултифункционален DIY Пен Носителот Пенкала стојат Молив Носители Биро за Големи

Прекрасна Мултифункционален DIY Пен Носителот Пенкала стојат Молив Носители Биро за Големи

DEN 202.00
DEN 202.08

Достапност
Достапно за нарачка


Прекрасна Мултифункционален DIY Пен Носителот Пенкала стојат Молив Носители Биро за Големи
Материјал : картон
Боја : Црна
големина : 14x18x10cm
Пакет Содржина : 1x Пен носителот складирање кутија
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Тип:
Пенкало Носители
Стил:
Мултифункционален
Број На Модел На:
пен мирување
Новина:
Фантастична
Бренд Име:
semoic
Употреба:
Училиште & канцеларија
Материјал:
Картон

Со стоката дадена додека купуваат