• Новак
  • -20 %
Modun Силикони Туш Тоалет Спреј Газ Почиста Анусот Чистење Секс Enema Млазницата Тоалет И Мијалник Миксер Човек Жена PortableTravel Мијалник

Modun Силикони Туш Тоалет Спреј Газ Почиста Анусот Чистење Секс Enema Млазницата Тоалет И Мијалник Миксер Човек

DEN 499.00
DEN 624.00

Достапност
Достапно за нарачка


Modun Силикони Туш Тоалет Спреј Газ Почиста Анусот Чистење Секс Enema Млазницата Тоалет и Мијалник Миксер Преносни Патување Мијалник за Маж и Жена
Материјал : Силикон Големина : како слика Предмет Тип : Анален Секс Мијалник Име : Анален plug Enema Боја : Црна За чистење : мијат темелно по секоја употреба со течен сапун и вода. имајте исушете со мека памучна крпа. Се исуши природно. Тоа не е вклучена оригиналната кеси, Но ние ќе пакет добро, Никој не ќе Знае што е тоа. Превозот Совети Што ќе напишете "Алатка" на пакетот За заштита на приватноста на купувачот

Спецификацијата

Spary Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
FX-100
Инсталација Тип:
Кат Монтирани
Бренд Име:
modun
Тапа Допирање:
Една Дупка
Допрете дупка:
Една Дупка
мијалник материјал:
Силикони
Мијалник Чешми тип:
Преносни Мијалник
Spary Тип:
Хоризонталната
Бања Мијалник Чешми:
тоалет спреј
Функција:
Рачен туш мијалник
Тоалет чистење на чекање:
тип на напојување
Мијалник функција:
прирачник sprayer

Со стоката дадена додека купуваат