• Новак
  • -5 %
12Pcs Жичен Вдлабнати Врата, Прозорец Магнетни Контакт Сензор Детектор За Дома Аларм Вградени во Вратата Магнетни Switch Нормално Блиску

12Pcs Жичен Вдлабнати Врата, Прозорец Магнетни Контакт Сензор Детектор За Дома Аларм Вградени во Вратата Магнетни

DEN 820.00
DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка

12 Pcs Жичен Вдлабнати Врата, Прозорец Магнетни Контакт Сензор Детектор За Дома Аларм Вградени во Вратата Магнетни Switch Нормално Блиску
Производ Функција :
1.Модел : PB-92
2.Работното Растојание : DC 100 V
3.Оптоварување Тековната : 300m A
4.Долговечноста : 1,000,000 пати
5.Вклучете Излез : нормално блиску
6.Големина : 19*беа 25,5 mm
12 Pcs Жичен Вдлабнати Врата, Прозорец Магнетни Контакт
1. Гаранција Услугата ќе биде почестен ако штетата не е предизвикана од човечки, Ние Компанијата Обезбедува 1 години гаранција за релативната производи. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и да се врати во сад во рамките на гарантниот период(и во оригиналниот
пакување,АКО е можно)Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID,НИЕ НЕ ПОПРАВКА
ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА!
3. Негативни повратни информации или Ниска НСД не го реши било основните прашања .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификацијата

Број На Модел На:
РК-36
Бренд Име:
Realhelp
Работната Далечина:
dc 100v
Оптоварување тековната:
На 300mA
долговечноста:
1,000,000 пати
вклучете излез:
Нормално Блиску
Големина:
19*25.5mm

Со стоката дадена додека купуваат