• Новак
  • -9 %
Симпатична Бебе Главата Заштита Перници за Глава Воздржаност Подлога Прилог во Доенчиња Деца (Child Care Вратот Перница Q1

Симпатична Бебе Главата Заштита Перници за Глава Воздржаност Подлога Прилог во Доенчиња Деца (Child Care Вратот

DEN 209.00
DEN 229.92

Достапност
Достапно за нарачка


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!!
големина : големина на возраст должина Долго рамо, рака на една големина 4 M-3 Y 31cm/12.20 29cm/11.41
Напомена :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Спецификацијата

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
19 до 24 месеци,2 години Нагоре,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,13-18 месеци
Пополнување:
Полиестер / Памук
Тежина:
0-1 pounds
Број На Модел На:
Избегнување на судир
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук / Полиестер
Функција:
Гумени
Бренд Име:
Kacakid
Специјални Функции:
Избегнување на судир
Обликот:
како се покаже
одделение:
xxx

Со стоката дадена додека купуваат