• Новак
  • -20 %
Бебе Девојка Се Облекуваат За Есен Зима Туту Фустани Bebes Свадба, Крштевка Партија Носат Деца Девојка 1 Година Роденден Frocks Крштевањето

Бебе Девојка Се Облекуваат За Есен Зима Туту Фустани Bebes Свадба, Крштевка Партија Носат Деца Девојка 1 Година

DEN 465.00
DEN 580.80

Достапност
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Производи 2018 бебето фустан MOQ 1pcs , Примерок цел поддржани.pls.контактирајте со нас или ни остави messege пред ставање цел Големини 70(0-6 M) 80(7-12М) 90(13-24 M) (за околу 0-2 години) Материјал Полиестер + Друга Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Превозот EMS, UPS-от, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција,Бразил.ект Забелешка Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена, pls.контактирајте со нас за photoes
Sequins Висок Квалитет Бебе Се Облекуваат

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
JXDHN
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Полиестер,Viscose,Voile
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
фустан стил:
Туту фустан за девојка
Број На Модел На:
цвет девојка свадба gown
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Полиестер & Viscose
Вистински Слики:
вистински фото
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
боја:
Розова, Бела и 6 боја Бебе Поклон Фустан
Возраст:
0-2 години бебе
Повод:
Роденден, Забава, Свадба, Крштевка Крштевањето
Декорација:
Лак tulle облечи девојка
Пакет:
OPP вреќа
Големина:
70-80-90 for 0-2 years baby
Пол:
Бебе, Дете, Новороденче, Бебе

Со стоката дадена додека купуваат