• Новак
  • -10 %
Класичен Пролет, Есен Девојки Мека Фармерки Мода Панталони Панталони Децата фармерки Младата Мека Тексас Панталони

Класичен Пролет, Есен Девојки Мека Фармерки Мода Панталони Панталони Децата фармерки Младата Мека Тексас Панталони

DEN 720.00
DEN 800.16

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Нови пристигне!висок квалитет и ниска цена! Metarial : памук, Возраст : 12-24 M.3 T. Купи со доверба причини : 1. фабрика директни продажната цена 2. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот. 100% осигурување на квалитетот ! 3. Во парк,Навремена испорака.Превозот следење ! Ве молиме да се споредат детали големина со твое пред да го купите ! 1cm= 0.3937 инчен За 1-3cm defference , ве молиме да се разбере ! Ако cann да бидете сигурни соодветна големина, можете да ни кажете за вашето бебе е Возраст и висина, и ќе ви помогне да се избере правилната големина. Големина на Пораст(CM) Половината*2(CM) Панталони(CM) Бебе Возраст 6 16 20 45 12-18 МИЛИОНИ 8 17 21 47 18-24 M 10 18 22 49 24 M-3 T 12 19 23 52 3 T-4 T
Пратката 1.Повеќето наредби обично брод во рамките на 2days по вашата исплата е листа. Понекогаш може да се 3-4days. 2.Кина Пост Воздух Mail потребни околу 15-40days да пристигнат . 3. Кога ќе изберете ЕМС дека ние ќе ви ја испратиме стоката со ЕМС или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days за пристигнување по налози за испорака надвор. Враќање&Наплата 1.Кога ќе добиете предмети, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно пред отворите спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. 2. Ние им овозможи размена на друга верзија ако сте незадоволни со производот, меѓутоа мора да се има freightage на враќање и замена . купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот. 3.Ако се добие погрешен ред, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата или да го препрати вас. За Повратни Информации 1.Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас! 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ви благодариме. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Нашите превоз е бесплатен, ако вашата земја, превозот цена е многу висока, ние ќе наплатиме дел од транспортни трошоци П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Спецификацијата

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
puenamer
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Тексас
Број На Модел На:
PHL1688
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пол:
Бебе Девојки
Одговара Тип:
Слаби
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Половината Тип:
Средината

Со стоката дадена додека купуваат