• Новак
  • -0 %
Нови Дете Новороденче Креветчето Чевли Леопард Принцеза Бебе Мека Единствена Анти-Лизга Prewalker За Бебе Девојки Првиот Пешаци М2

Нови Дете Новороденче Креветчето Чевли Леопард Принцеза Бебе Мека Единствена Анти-Лизга Prewalker За Бебе Девојки

DEN 175.00
DEN 175.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!! Предмет Тип : Прво Пешаци Затворање Тип : Лизга-На Outsole Материјал : Памук Горниот Материјал : Платно големинавозрастдолжина ширина 1-S0-6 M 11cm/4.335.6 cm/2.20 2-М7-12 M12cm/4.725.8 cm/2.28 3-L13-18 МИЛИОНИ-13cm/5.126.0 cm/2.36
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Спецификацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
Kacakid
Шаблон Тип:
Леопард
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Бебе Девојка

Со стоката дадена додека купуваат